Інформація про сайт
 Меню сайту

Нові публікації


 Каталог
Games [47]
Ігри та патчі + NoDVD
Soft [28]
Програми, ОС, драйвери
Movies [77]
Фільми, мультфільми
Serials [17]
Серіали та TV-шоу
Video [10]
Кліпи, ролики з ігор, інше відео
Reading [34]
Різноманітна література
Images [9]
На робочий стіл, амінація, аватари, іконки
Music [37]
Музика різних жанрів


 Календар оновлень
«  Липня 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


 Форма входу
Логін:
Пароль:


 Пошук


 Корисне
Нас: 1
Блукаючих: 1
Тутешніх: 0
Вітаю Вас, Гість Субота 20.07.2019  22:37
Вітаємо вас на tlinks.at.ua!
     Метою даного ресурсу являється створення каталогу торрентів і надання можливості ознайомлення з ними всім користувачам сайту.

Як відомо у сучасному інтернеті першоджерелами 80%  різноманітного контенту являються торрент трекери. Проте доступ до згаданих джерел лімітується різними способами: від ліміту трафіку та швидкості завантаження до специфічних операцій реєстрації на ресурсах або оплати за користування їх послугами.  В кінцевому результаті не кожен бажаючий може ознайомлюватися з цікавими йому матеріалами.

tlinks.at.ua пропонує вам доступ до каталогу посилань такого виду повністю без обмежень і матеріальних затрат. Вам пропонується лише пройти нескладну процедуру реєстрації,  для отримання підтримки із сторони адміністрації та двохстороннього зв’язку з ними.

 
Сайт працює наступним чином:

    Всі файли, посилання на які містяться у каталозі даного ресурсу , розміщені на сторонньому сервері.

Принцип наповнення каталогу полягає в  наступному:

-    Якщо розмір електронного матеріалу не перевищує 10MB, то у каталог ресурсу заноситься пряме  посилання на даний контент.

-    Якщо розмір електронного  матеріалу перевищує 10МB, то  у каталог ресурсу заноситься tlink (torrent link) на матеріал.

Визначити тип посилання можливо за допомогою кнопки завантаження:

-    Якщо кнопка проста то даний факт вказує на те, що надається пряме посилання на відповідний матеріал для ознайомлення.

-    Якщо на кнопці міститься надпис tlink, значить ми отримаємо відповідне посилання на матеріал для ознайомлення.
 
ОНОВЛЕННЯ від 21.02.09:
    В наслідок кризи, більшість файлообмінників перестала сумлінно виконувати свої обов'язки. У звязку з цим, ми переходимо на джерельне розміщення торрентів, тобто всі нові торренти будуть розміщенні на нашому сервері. Наголошуємо, що такі заходи будуть тимчасовими! Всі притензії, що до розміщених новин відправляйте в особисті повідомлення (ОП) авторам що їх розмістили, або на email: tlinks@ukr.net. Сподіваємось на швидке вирішення цієї проблеми із сторони файлообмінників. 
 
Принцип роботи із каталогом посилань даного сайту:
     Користувач знаходить матеріал, з яким бажає ознайомитись, і переходить на сторінку опису матеріалу, після чого натискає кнопку «Джерело» У випадку вибору із каталогу посилання типу tlink, користувач отримує торрент файл на даний матеріал, щоб отримати даний матеріал для  ознайомлення, користувач має скористатись програмою µTorrent (або аналогічною) для завантаження контенту з джерела.
 
Як поповнюється і оновлюється каталог сайту:
    Каталог поповнюється тільки учасниками групи "Директорат" та "Замісники". Всі новини на сайті періодично оновлюються, так само оновлюється каталог посилань ресурсу. Приклад: ви скачали останні епізоди серіалу з новини, яка недавно появилась. При виході наступних епізодів не створюється окрема новина для них, а оновлюється вже існуюча, із занесенням змін до опису новини. Такий порядок оновлення стосується всіх розділів каталогу нашого сайту. 

Aukro.ua

DISCLAIMER - УВАГА
tlinks.at.ua ні в якому випадку не претендує на авторське право розташованих на ньому матеріалів. Сайт займається виключно каталогізацією посилань опублікованих у мережі Internet. На сайті не розміщено жодного файлу, всі матеріали призначені виключно для ознайомлення, після перегляду їх необхідно видалити з вашого комп’ютера! Сайт та його адміністрація не несуть відповідальність за повідомлення та дії користувачів. Копіювання інформації можливе лише з посиланням на //tlinks.at.ua
Copyright © 2008 - 2019 Tlinks.at.ua All Rights Reserved