Aukro.ua
Статті і поради
 Меню сайту

Останні новини


 Категорії статтей
Як... [2]
Інструкції, поради, вирішення проблем, наш сайт
Комп'ютери [6]
Комп'ютерні новини
Огляди та анонси [4]
Програми, фільми, ігори, музика...
Інші [3]
Статті інших тематик


 Форма входу
Логін:
Пароль:


 Пошук


 Друзі сайту
Нас: 1
Блукаючих: 1
Тутешніх: 0
Вітаю Вас, Гість RSS Вівторок 13.11.2018 21:58
Головна » Статті » Комп'ютери

Windows 7 у продажі

     Сталося:) Сьогодні, 22 жовтня 2009 року, як і обіцяла Microsoft, надійшла в продаж новенька операційна система від американського гіганта – Window 7 (Se7en). Від сьогодні сьому версію операційної системи Windows можна придбати на одній із 34 мов, в тому числі й на Українській. Вартість свіженької операційки для Українців складатиме:

Windows 7 Home Basic — 113 доларів

Windows 7 Home Premium — 193 доларів

Windows 7 Professional — 290 доларів

Windows 7 Ultimate — 360 доларів

     Рекомендовані ціни стосуються лише коробочних версій Windows 7. ОЕМ версії будуть значно дешевшими, але продаватимуться тільки разом із новими комп’ютерами.

     Виходячи з відгуків чисельних користувачів Windows Se7en получилась дійсно вдалим продуктом не тільки на фоні проваленої Windows Vista, але й у порівнянні з народним Windows ХР, який тепер зможе піти на заслужений відпочинок. Нова Windows підтримує передові технології, зокрема ті, які ще не появилися на ринку, отже вам не прийдеться переживати через сумісність, якщо в недалеких планах апгрейд систем, чи перехід на нову платформу.

     У зв’язку із такою визначною подією у сфері ІТ, наш сайт відкриває новий розділ в підтримку користувачів Windows 7, діяльність якого буде базуватися на помочі у переході на нову систему, вибір правильного програмного забезпечення, яке коректно працюватиме із новою операційкою, та на усуненні безлічі нюансів, які виявлятимуться в ході експлуатації ОС. Стежте за новинами!

Категорія: Комп'ютери | Додав: tlinksad (22.10.2009) | Автор: tlinksad
Переглядів: 1055 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
DISCLAIMER - УВАГА
tlinks.at.ua ні в якому випадку не претендує на авторське право розташованих на ньому матеріалів. Сайт займається виключно каталогізацією посилань опублікованих у мережі Internet. На сайті не розміщено жодного файлу, всі матеріали призначені виключно для ознайомлення, після перегляду їх необхідно видалити з вашого комп’ютера! Сайт та його адміністрація не несуть відповідальність за повідомлення та дії користувачів. Копіювання інформації можливе лише з посиланням на http://tlinks.at.ua
Copyright © 2008 - 2018 Tlinks.at.ua All Rights Reserved