Aukro.ua
Статті і поради
 Меню сайту

Останні новини


 Категорії статтей
Як... [2]
Інструкції, поради, вирішення проблем, наш сайт
Комп'ютери [6]
Комп'ютерні новини
Огляди та анонси [4]
Програми, фільми, ігори, музика...
Інші [3]
Статті інших тематик


 Форма входу
Логін:
Пароль:


 Пошук


 Друзі сайту
Нас: 1
Блукаючих: 1
Тутешніх: 0
Вітаю Вас, Гість RSS Вівторок 13.11.2018 21:58
Головна » Статті » Комп'ютери

ATI Mobility Radeon™ HD 4000 - Новий рівень графіки для ноутбуків
AMD випускає серію графічних процесорів ATI Mobility Radeon™ HD 4000 для ноутбуків, удвічі збільшуючи продуктивність в порівнянні з рішеннями попереднього покоління.
Нове покоління графічних процесорів для ноутбуків підтверджує лідерську позицію AMD за якістю, стабільныстю і довговічністю продукції. Компанія AMD оголосила про випуск нової графічної серії ATI Mobility RadeonTM HD 4000 свого нового сімейства графічних процесорів для ноутбуків, поширюючи передову технологію для підтримки ігор і мультимедіа.
Ці графічні процесори з багатьма можливостями перетворюють мобільні ігри завдяки передовим технологіям підтримки Microsoft DirectX® 10.1 з мультимедійного контенту в стандарти високої чіткості, також важливу роль відіграє функція енергозбереження для довшої роботи батарей. Все це допоможе користувачам отримувати максимум від своїх ноутбуків як при роботі, так і в розвагах.

Таблиця основних характеристик


Завдяки підтримці технології ATI CrossFireX™ серія  ATI Mobility Radeon™ HD 4800 покращує продуктивність в іграх високої чіткості, демонструючи швидкодію на рівні до 1 терафлопс. Серія ATI Mobility Radeon™ HD 4600 пропонує чудовий баланс продуктивності і енергетичної ефективності. Оптимально відповідні для тонких і легких ноутбуків, серії ATI Mobility Radeon™ HD 4300 і ATI Mobility Radeon™ HD 4500 забезпечують виключно довгу тривалість роботи від батарей. Якість високої чіткості для ігор на мобільній платформі
Всі графічні процесори серії ATI Mobility Radeon HD 4000 мають потужне графічне ядро, розроблене на базі архітектури популярної серії ATI Radeon™ HD 4800 і можуть мати до двох разів вищу продуктивність в іграх в порівнянні з попереднім поколінням ATI Mobility Radeon™ HD 3000.1 Графічні процесори ATI Mobility Radeon HD 4800 перші в галузі підтримують пам'ять типу GDDR5, що забезпечує приблизно удвічі більшу пропускну спроможність пам'яті в порівнянні з GDDR3 і GDDR4 і дає можливість значно поліпшити візуальну якість та продуктивність в іграх. Володіючи також підтримкою Microsoft DirectX 10.1, вся серія ATI Mobility Radeon HD 4000 відповідає вимогам ігор нового покоління щодо чітких, насичених деталями зображень і чудових візуальних ефектів, аби досягти незрівнянного рівня реалізму. Гравці можуть розширити кордони ігрової продуктивності завдяки графічному процесору ATI Mobility Radeon™ HD 4870, що відкриває до 1,8 разів вищу продуктивність в порівнянні з попереднім поколінням дискретних графічних AMD для мобільних ПК3, а також завдяки технології ATI CrossFireX, що дозволяє поєднувати потужність двох графічних процесорів ATI Mobility Radeon™ для забезпечення безкомпромісної якості зображень в будь-яких сучасних тривимірних іграх. Любителі домашніх кінотеатрів можуть насолоджуватися переглядом контенту високої чіткості при роздільній здатності 1080 p на панелях, моніторах і телевізорах, що підтримують стандарт високої чіткості. Завдяки архітектурі AMD другого покоління Unified Video Decoder (UVD) центральний процесор залишається вільним для виконання інших завдань, так що при відтворенні контенту, наприклад, фільму на дисках Blu-ray, що значно завантажує центральний процесор, користувачі все ще можуть обмінюватися миттєвими повідомленнями або продовжувати виконувати фонові завдання, такі як антивірусне сканування. Це також сприяє зниженню енергоспоживання і скорочує необхідність у високих швидкостях обертання вентиляторів, що веде до зниження рівня шуму системи. Завдяки цій архітектурі також підвищується якість зображення при відтворенні контента стандартної чіткості з DVD-дисків, а також відбувається динамічне підстроювання контрасту і яскравості, що дає чітке, насичене зображення. Спеціально розроблена для любителів відео високої чіткості і реалізована у всій серії ATI Mobility Radeon HD 4000, передова технологія ATI Avivo™ HD забезпечує насичені кольори, чіткі зображення і плавне відтворення контента з дисків Blu-ray і відео високої чіткості на панелях, моніторах і телевізорах, що підтримують стандарт високої чіткості. Крім того, ряд графічних процесорів ATI Mobility Radeon HD 4000 представляє перше мобільне графічне рішення, що володіє можливостями багатоканального звуку (7.1) з використанням інтерфейсу HDMI і DisplayPort Audio для створення атмосфери домашнього кінотеатру.

Тест швидкодії представників сімейства


AMD постійно прагне розробляти ефективні технології з оптимальною продуктивністю і серія ATI Mobility Radeon HD 4000 не є виключенням. Процесори нового мобільного графічного сімейства виготовляються за 55-нм технологією. Енергозбереженню також сприяють технології ATI PowerPlay™, ATI PowerXpress™ і ATI™ Switchable Graphics.
Активна технологія управління живленням ATI PowerPlay економить електроенергію в стані чекання і при низькому навантаженні, а також в міру необхідності автоматично перемикає графічний процесор між станами високого і низького енергоспоживання, націлюючись на досягнення або високої продуктивності, або довшого терміну роботи від батарей. Технології ATI PowerXpress і ATI Switchable Graphics автоматично перемикають ноутбук між дискретним рішенням ATI Mobility Radeon HD 4000 і інтегрованим графічним ядром – причому це відбувається в режимі реального часу без необхідності перезавантаження – аби надавати на вимогу виняткову продуктивність або економити заряд батарей.
Серія ATI Mobility Radeon HD 4000 володіє широким діапазоном оптимізованих енергетично ефективних і продуктивних конфігурацій аби відповідати вимогам графічних дискретних рішень в діапазоні від ультрамобільних субноутбуков до продуктивних ігрових портативних пристроїв і настільних ПК малого форм-фактора.
 
Логотипи всіх сімейств ATI Mobility Radeon™ HD 4000:
 
Від Tlinks:

Найновіші драйвери для усіх продуктів даної серії ТУТ

Інструкцію по встановленню найновіших драйверів на ноутбуки з ATI Mobility Radeon™ читаємо ТУТ

Категорія: Комп'ютери | Додав: tlinksad (27.01.2009) | Автор: Sed
Переглядів: 2055 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
DISCLAIMER - УВАГА
tlinks.at.ua ні в якому випадку не претендує на авторське право розташованих на ньому матеріалів. Сайт займається виключно каталогізацією посилань опублікованих у мережі Internet. На сайті не розміщено жодного файлу, всі матеріали призначені виключно для ознайомлення, після перегляду їх необхідно видалити з вашого комп’ютера! Сайт та його адміністрація не несуть відповідальність за повідомлення та дії користувачів. Копіювання інформації можливе лише з посиланням на http://tlinks.at.ua
Copyright © 2008 - 2018 Tlinks.at.ua All Rights Reserved