Aukro.ua
Статті і поради
 Меню сайту

Останні новини


 Категорії статтей
Як... [2]
Інструкції, поради, вирішення проблем, наш сайт
Комп'ютери [6]
Комп'ютерні новини
Огляди та анонси [4]
Програми, фільми, ігори, музика...
Інші [3]
Статті інших тематик


 Форма входу
Логін:
Пароль:


 Пошук


 Друзі сайту
Нас: 1
Блукаючих: 1
Тутешніх: 0
Вітаю Вас, Гість RSS Вівторок 13.11.2018 22:54
Головна » Статті » Комп'ютери

Фінальний Internet Explorer 8
Корпорація Microsoft повідомила про випуск кінцевої версії браузеру Windows Internet Explorer 8. Його можна буде закачати на 25 мовах, включаючи російську (з часом буде доступна і Українська версія!), на сторінці www.microsoft.com/ie8 вже від завтра (20.03.09). На час написання статті був відкритий діалог завантаження, але самі варіанти IE8 для різних ОС ще були не доступні.
 

Серед основних нововведень слід відмітити:
  1. Прискорювачі (Accelerators) – дозволяють значно швидше і легко виконувати основні дії в Інтернеті: користуватися пошуком, відправляти електронну пошту, публікувати інформацію в блогах, перекладати в словниках, шукати на карті і так далі. Прискорювачі вже реалізовані такими сайтами як Яндекс, Mail.ru, Rambler, RuTube, Translate.Ru, Facebook, Live.com і можуть бути додані користувачами в браузер із сторінки http://ieaddons.com.
  2. Веб-фрагменти (WebSlices). У Internet Explorer 8 оновлення інтересних користувачеві веб-сайтів тепер відображається прямо в браузері. Такі сайти як Afisha.ru, Gismeteo.ru, RuTube, Vesti.ru, Digg, Yahoo, Mail, OneRiot і eBay вже реалізували на своїх сторінках веб-фрагменти, які можуть бути додані в браузер.
  3. Візуальний пошук (Visual Search). Панель миттєвого пошуку, доповнена зображеннями і детальною інформацією, надає широкі можливості пошуку в реальному часі як на сайтах, наприклад, New York Times, Amazon і Wikipedia, так і з особистих «Вибраних» і «Історія запитів користувачів», і тим самим економить час.
  4. Функція InPrivate, реалізована в Internet Explorer 8, дозволяє працювати в інтернеті в спеціальній сесії, яка не зберігає історію відвідин користувачем сторінок, що зручно для використання на комп'ютерах загального доступу.
  5. Вбудований захист SmartScreen для запобігання небажаній атаці та іншим загрозам.
Категорія: Комп'ютери | Додав: tlinksad (19.03.2009) | Автор: Sed
Переглядів: 1309 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 2
23.03.2009 Спам
1.Коментатор: Arej
А на фрі дос воно поставиться?? meowth senile

08.06.2009 Спам
2.Коментатор: tlinksad
RSS для всього чого не лєнь smile

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
DISCLAIMER - УВАГА
tlinks.at.ua ні в якому випадку не претендує на авторське право розташованих на ньому матеріалів. Сайт займається виключно каталогізацією посилань опублікованих у мережі Internet. На сайті не розміщено жодного файлу, всі матеріали призначені виключно для ознайомлення, після перегляду їх необхідно видалити з вашого комп’ютера! Сайт та його адміністрація не несуть відповідальність за повідомлення та дії користувачів. Копіювання інформації можливе лише з посиланням на http://tlinks.at.ua
Copyright © 2008 - 2018 Tlinks.at.ua All Rights Reserved