Aukro.ua
Статті і поради
 Меню сайту

Останні новини


 Категорії статтей
Як... [2]
Інструкції, поради, вирішення проблем, наш сайт
Комп'ютери [6]
Комп'ютерні новини
Огляди та анонси [4]
Програми, фільми, ігори, музика...
Інші [3]
Статті інших тематик


 Форма входу
Логін:
Пароль:


 Пошук


 Друзі сайту
Нас: 1
Блукаючих: 1
Тутешніх: 0
Вітаю Вас, Гість RSS Вівторок 13.11.2018 23:10
Головна » Статті » Як...

Як встановити нові драйвера та ССС для ATI Mobility Radeon
    
     Для початку нам буде потрібний свіжий драйвер та Catatyst Contol Center (CCC). Завантажуємо його з нашого сайту, вибравши необхідну версію ОС. Основним для нас є Catatyst Contol Center (це архів, який у своїй назві містить: ссс), також нам буде потрібна програмка для модернізації нашого драйвера та Catatyst Contol Centerа, яку можна скачати за таким посиланням: Mobility Modder.Net, далі встановлюємо цю програму. 
     Тепер запускаємо завантажений файл, вказуємо шлях для розпаковування нашого драйвера (за замовчуванням драйвер розпаковується у папку С:\ATI). Після розпакування запуститься інтерфейс встановлення драйверайвера, потрібно вийти з нього. Наступний крок: запускаємо Mobility Modder.Net, натискаємо кнопку Browse та вказуємо папку куди було розпаковано драйвер. Тепер натискаємо Modify і чекаємо поки модернізується драйвер та ССС. Після закінчення модернізації починаємо встановлювати драйвер і ССС, для цього заходимо у раніше вказану папку і запускаємо Setup.exe, проходимо процедуру встановлення, перевантажуємо комп'ютер. Готово!
Категорія: Як... | Додав: tlinksad (19.12.2008) | Автор: Sed
Переглядів: 1949 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 1
21.11.2009 Спам
1.Коментатор: Andriyxl
Поможіть. тут такий трабл. як можна за допомогою ССС запустити ігри нв повний екран. У мене якщо запускаєш гру на 800*600, чи інше розширення то так і запускається а не розягується на повний екран.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
DISCLAIMER - УВАГА
tlinks.at.ua ні в якому випадку не претендує на авторське право розташованих на ньому матеріалів. Сайт займається виключно каталогізацією посилань опублікованих у мережі Internet. На сайті не розміщено жодного файлу, всі матеріали призначені виключно для ознайомлення, після перегляду їх необхідно видалити з вашого комп’ютера! Сайт та його адміністрація не несуть відповідальність за повідомлення та дії користувачів. Копіювання інформації можливе лише з посиланням на http://tlinks.at.ua
Copyright © 2008 - 2018 Tlinks.at.ua All Rights Reserved